(044) 364-59-38ще
ukruen
меню

«МОНТЕССОРІ ЦЕНТР»

МЕРЕЖА ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

У музичних школах «Монтессорі центру» проходять уроки вокалу та гри на музичних інструментах. Ми викладаємо по декількох програмах: класичній, джазовій та естрадній. Відзначимо, що Ваші навички будуть закріплюватися не на іспитах, а на концертах!

У студіях живопису «Монтессорі центру» Ви вивчите різноманітні образотворчі техніки: живопис, графіку, аплікацію, ліплення, писанкарство і створите власні шедеври. Ви також обов’язково візьмите участь у конкурсі світової онлайн-галереї www.ChildOpenArt.com.

У студіях хореографії «Монтессорі центру» ми викладаємо класичний (балет) та сучасні танці. Ви продемонструєте свої досягнення на концертах і танцювальних змаганнях.

У школі англійської мови «Montessori English School» діти і дорослі вивчають англійську мову за унікальною методикою Марії Монтессорі. У нас найкращі педагоги, низькі ціни, безстрокові абонементи, зручний індивідуальний графік. «Montessori English School» — перша в Україні школа, де на уроках вчаться із задоволенням.

НАШІ КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ

ОСНОВИ НАВЧАННЯ В «МОНТЕССОРІ ЦЕНТРІ»»

Наші методики — найсучасніші

Педагоги виключно з вищою
освітою і досвідом роботи

Наші школи оснащені медіа-технологіями

Ви будете брати участь у престижних
конкурсах і блискучих концертах

Ви будете вчитися на першокласному обладнанні

МИ ЛЮБИМО НАШИХ УЧНІВ І УЧНІ ЛЮБЛЯТЬ НАС

ПОЧИТАЙТЕ, ЩО НАШІ УЧНІ ТА ЇХ БАТЬКИ ГОВОРЯТЬ ПРО «МОНТЕССОРІ ЦЕНТРІ»!

“Школа просто чудова! Молоді, талановиті вчителі у наших дітей! Завжди привітно, багато ідей. Концерти по суботах і виїзні також – просто надихають, і діти завжди із задоволенням біжать на заняття! Дякуємо колективу школи за натхнення!”
Ніна Янкаускас, мама Саші і Ярослава Слюсар
“Величезна подяка всьому персоналу і за організацію роботи, і за тепле ставлення до дітей, і, звичайно ж, за плідні заняття. Ніколи не думала, що мій син з таким задоволенням і ентузіазмом буде займатися вокалом і фортепіано. Обов’язково приведу сюди свою дочку, коли вона підросте.”
Катерина Конєва, мама Максима Конєва
“Міжнародну школу мистецтв «Монтессорі Центр» ми відвідуємо вже 3 роки. Дитині дуже подобається. Особливе задоволення дочка отримує від гри на фортепіано у Тетяни Власенко та уроків малювання. Хочеться побажати всьому колективу удачі, творчих успіхів, стабільності та подальших досягнень у розвитку талантів наших дітей.”
Наталія Черниш, мама Марії Литвин
“Bелике дякую всьому колективу школи мистецтв «Монтессорі центр». Мій син відвідує заняття по класу гітари вже три роки. За цей час бажання вчитися грати на інструменті зміцніло, збільшився інтерес. Велике спасибі за творчий підхід до навчання, за суботні концерти. Бажаємо всім успіхів, школі – довгих років і талановитих учнів.”
Ілля Бернацький та його мама Тетяна Романенко
“Відмінна школа творчості, завжди ввічливі та уважні викладачі знаходять підхід навіть до «ледачих» діточок 🙂 Зручний графік відвідувань, який допоможе підібрати кваліфікований адміністратор. Рекомендую всім!”
Катерина Хімченко, сама учениця і мама учениці Ксюши Хімченко
“Подобається зручний гнучкий графік, близько до дому та Олена Ступак відмінний педагог. На уроки малювання ходимо разом з сином.”
Наталія Перевалова
“Монтессорі Центр” – зручний графік, уважні викладачі, задоволена дитина. Дякую!”
В'ячеслав Реков, фінансист
“Монтессорі Центр” – хороша школа, чуйні, добрі та професійні викладачі. Моя дитина (Герцог Емілія) з радістю ходить на заняття.”
Надія Герцог

ВИСТУПИ УЧНІВ І ПЕДАГОГІВ «МОНТЕССОРІ ЦЕНТРУ»

X

Send this to a friend