ПАРТНЕРИ

«МОНТЕССОРІ ЦЕНТРУ»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
arrow

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

Детальніше
close
Київський університет імені Бориса Грінченка – єдиний університет, що належить територіальній громаді міста Києва, тому його ще називають столичним університетом. Сьогодні Університет – успішний навчальний заклад, який впевнено посів своє місце у топ-десятці найкращих київських вишів! У Київському університеті імені Бориса Грінченка навчається понад 8 тисяч студентів майже за 40 спеціальностями. Університет пропонує відмінне поєднання багаторічних освітніх традицій і сучасного інноваційного підходу у підготовці фахівців за європейськими стандартами.
КОМПАНІЯ 'SRS'
arrow

КОМПАНІЯ "SRS"

Детальніше
close
ТОВ «Спеціальні Реєструючі Системи» - провідна компанія з розробки та впровадження інноваційних програмних продуктів і рішень в галузі освіти і науки. «Спеціальні Реєструючі Системи» пропонують освітнім установам комплексні якісні рішення в галузі інформаційних технологій для покращення, оптимізації та раціоналізації навчального процесу у сфері середньої, середньо-спеціальної та вищої освіти.
arrow

РЕСТОРАН "ДЕЖАВЮ"

Детальніше
РЕСТОРАН 'ДЕЖАВЮ'
close
Музичний ресторан «Дежавю» - легенда, яка об'єднує в собі смачну їжу, запальний коктейль-бар, кращу живу музику і саму веселу публіку Києва. «Дежавю» - місце, в якому назавжди оселилися Свобода, Драйв і Успіх. Гордістю закладу є безпрецедентна колекція реліквій для всіх справжніх любителів музики - Меморабілі з живими підписами культових виконавців. Серед яких, зокрема, виділяється концертна гітара групи «Metallica», ексклюзивний шарф Патриції Каас, золоті диски легендарних «Deep Purple» та «Led Zeppelin». Пантеон зірок, представлених в «Дежавю», приголомшує і практично нескінченний: «The Beatles», Шер, «Queen», «A-Ha», Гаррі Мур, «Rolling Stones», Борис Гребенщиков, Гарік Сукачов, Юрій Антонов, Ігор Саруханов , Чиж, група «Сплін», Олег Скрипка, Ірина Білик...
arrow

ГРУПА «КОВАЛЬСЬКА»

Детальніше
ГРУПА «КОВАЛЬСЬКА»
close
Асоціація «Промислово-будівельна група «Ковальська» - лідируючий в Україні виробник будівельних матеріалів, який об'єднує ряд великих підприємств у різних сегментах будівельної галузі. «Нерухомість від Ковальської» - це авторитетний бренд компанії. Повний цикл виробництва Групи забезпечує всі необхідні для будівництва компоненти, включаючи власні заводи з виготовлення будматеріалів, парк автомобілів спеціального призначення, гранітний кар'єр, новітні технології та обладнання. Завдяки матеріалам власного виробництва, професіоналізму будівельників і менеджерів, об'єкти «Нерухомості від Ковальської» відрізняються високою якістю і зводяться у чітко визначені терміни.
КОМПАНІЯ «УКРАЇНСЬКІ НАГОРОДИ»
arrow

КОМПАНІЯ «УКРАЇНСЬКІ НАГОРОДИ»

Детальніше
close
Компанія «Українські нагороди» працює на ринку спортивної нагородної атрибутики з 2001 року. Основним напрямком роботи є продаж організаціям і приватним особам нагород і сувенірів для змагань, конкурсів та корпоративних заходів різних напрямків.Регулярні відвідування найбільших виставок Європи дають компанії можливість бути в курсі сучасних тенденцій на ринку і пропонувати українським споживачам якнайширший асортимент кубків, медалей і статуеток. Компанія співпрацює з провідними виробниками нагородної атрибутики з Італії, Німеччини, Польщі і Голландії.
MART SOUND PRODUCTION
arrow

MART SOUND PRODUCTION

Детальніше
close
MART SOUND PRODUCTION - київська студія звукозапису. Студія надає всі види послуг у сфері аудіо та відеовиробництва: звукозапис, аранжування, ремікс, зведення фонограм, всі види аудіороликів, написання пісень, дубляж, озвучення кіно і реклами, продюсування. Студія звукозапису також пропонує запис IVR, створення фонограм, запис аудіокниг і аудіолекцій. MART SOUND PRODUCTION - ідеальна акустика та приємна обстановка. Тут кожен виконавець, диктор, актор і музикант відчуває комфорт і затишок.
arrow

TRI DESIGN STUDIO

Детальніше
TRI DESIGN STUDIO
close
Дизайн це не просто красива картинка. Дизайн - це філософія бренду, це інтелектуальне та естетичне ядро, яке робить Ваше починання успішним. Своїми дизайнерськими розробками ми допомагаємо компаніям реалізувати будь-які бізнес-проекти.Ми пропонуємо послуги з розробки логотипів і корпоративного стилю, створення дизайну поліграфічної продукції, верстці каталогів і брошур. Також ми пропонуємо послуги по ребрендингу вже існуючих марок.
arrow

РЕСТОРАН "ВИНО ГРАД"

Детальніше
РЕСТОРАН 'ВИНО ГРАД'
close
Ресторан "Вино Град": антураж в дусі старовинної Італії, атмосфера свята і душевного заспокоєння, незрівняний тандем вишуканої колекції вин і ароматних страв, розкіш від дивовижного аромату живих квітів, зручні шкіряні дивани, приглушене світло, приємна музика, смак улюблених сигар, енотека включає більше 200 найменувань з приватних і широко відомих виноробів. Меню ресторану «Вино Град» - свято для всіх!
CТУДІЯ «МОИ СОКРОВИЩА»
arrow

CТУДІЯ «МОИ СОКРОВИЩА»

Детальніше
close
Фотостудія «Мои сокровища» запрошує дітей та батьків на сімейні та індивідуальні фотосесії! У Вас є унікальна можливість отримати художні фотографії з модними музичними інструментами, художнім інвентарем, а також у різноманітних образах, які придумаєте Ви або наш фотохудожник! Ціни - Вас приємно здивують, а зручне розташування в центрі столиці - це ще одна наша перевага!
ПАРТНЕРИ
arrow

ПАРТНЕРИ

Детальніше
close