ПАРТНЕРИ

«МОНТЕССОРІ ЦЕНТРУ»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
arrow

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

Детальніше
close
Київський університет імені Бориса Грінченка – єдиний університет, що належить територіальній громаді міста Києва, тому його ще називають столичним університетом. Сьогодні Університет – успішний навчальний заклад, який впевнено посів своє місце у топ-десятці найкращих київських вишів! У Київському університеті імені Бориса Грінченка навчається понад 8 тисяч студентів майже за 40 спеціальностями. Університет пропонує відмінне поєднання багаторічних освітніх традицій і сучасного інноваційного підходу у підготовці фахівців за європейськими стандартами.
КОМПАНІЯ 'SRS'
arrow

КОМПАНІЯ "SRS"

Детальніше
close
ТОВ «Спеціальні Реєструючі Системи» - провідна компанія з розробки та впровадження інноваційних програмних продуктів і рішень в галузі освіти і науки. «Спеціальні Реєструючі Системи» пропонують освітнім установам комплексні якісні рішення в галузі інформаційних технологій для покращення, оптимізації та раціоналізації навчального процесу у сфері середньої, середньо-спеціальної та вищої освіти.
ГРУПА «КОВАЛЬСЬКА»
arrow

ГРУПА «КОВАЛЬСЬКА»

Детальніше
close
Асоціація «Промислово-будівельна група «Ковальська» - лідируючий в Україні виробник будівельних матеріалів, який об'єднує ряд великих підприємств у різних сегментах будівельної галузі. «Нерухомість від Ковальської» - це авторитетний бренд компанії. Повний цикл виробництва Групи забезпечує всі необхідні для будівництва компоненти, включаючи власні заводи з виготовлення будматеріалів, парк автомобілів спеціального призначення, гранітний кар'єр, новітні технології та обладнання. Завдяки матеріалам власного виробництва, професіоналізму будівельників і менеджерів, об'єкти «Нерухомості від Ковальської» відрізняються високою якістю і зводяться у чітко визначені терміни.
КОМПАНІЯ «УКРАЇНСЬКІ НАГОРОДИ»
arrow

КОМПАНІЯ «УКРАЇНСЬКІ НАГОРОДИ»

Детальніше
close
Компанія «Українські нагороди» працює на ринку спортивної нагородної атрибутики з 2001 року. Основним напрямком роботи є продаж організаціям і приватним особам нагород і сувенірів для змагань, конкурсів та корпоративних заходів різних напрямків.Регулярні відвідування найбільших виставок Європи дають компанії можливість бути в курсі сучасних тенденцій на ринку і пропонувати українським споживачам якнайширший асортимент кубків, медалей і статуеток. Компанія співпрацює з провідними виробниками нагородної атрибутики з Італії, Німеччини, Польщі і Голландії.
CТУДІЯ «МОИ СОКРОВИЩА»
arrow

CТУДІЯ «МОИ СОКРОВИЩА»

Детальніше
close
Фотостудія «Мои сокровища» запрошує дітей та батьків на сімейні та індивідуальні фотосесії! У Вас є унікальна можливість отримати художні фотографії з модними музичними інструментами, художнім інвентарем, а також у різноманітних образах, які придумаєте Ви або наш фотохудожник! Ціни - Вас приємно здивують, а зручне розташування в центрі столиці - це ще одна наша перевага!
КОМПАНІЯ «IN-JAZZ»
arrow

КОМПАНІЯ «IN-JAZZ»

Детальніше
close
Компанія «In-Jazz» – мережа музичних магазинів, офіційний представник корпорації YAMAHA в Україні, заснована в 1993 році і є одним з найбільших імпортерів і дистриб’юторів високоякісних музичних інструментів, професійного звукового, світлового і студійного обладнання.Крім торговельної діяльності, компанія «In-Jazz» проектує і інсталює звукове та світлове обладнання концертних залів, дискотек, клубів, ресторанів, студій звукозапису, теле- та радіо- компаній, філармоній і консерваторій.Щорічно, компанія «In-Jazz» за підтримки корпорації YAMAHA проводить дитячий музичний конкурс “Open Music For Child”, де юні талановиті музиканти можуть отримати відмінний старт своєї музичної кар’єри.
ПАРТНЕРИ
arrow

ПАРТНЕРИ

Детальніше
close