Послуги

«Монтессорі центру»

«Монтессорі центр» активно розвиває чотири напрями навчання:

Живопис, графіка і декоративно-прикладне мистецтво. У художньо школі «Монтессорі центру» проходять уроки живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва і ліплення. Учні всіх цих напрямків щомісяця беруть участь в Конкурсі дитячих малюнків «ChildOpenArt», переможці якого отримують в подарунок свою персональну виставку в онлайн-галереї www.childopenart.com інші пам’ятні призи.

Хореографія. У студії хореографії заняття проходять за двома напрямками — класичний танець і сучасний танець. Кілька разів на рік учні студії беруть участь у Фестивалі хореографії «Петі-Па Фест».

Англійська мова. Школа англійської мови «Montessori English School» проводить уроки англійської мови для дорослих та дітей в групах та індивідуально. Наші педагоги на уроках використовують сучасні медіа-технології, популярні і новітні підручники та методики.

Музика. У музичних школах «Монтессорі центру» Вас навчать грати на музичних інструментах, а також вокалу. Учні, які придбали початкові навички, об’єднаються в вокальні та інструментальні ансамблі і щотижня зможуть брати участь в шкільних концертах. А найуспішніші учні візьмуть участь у Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни».

Вам буде дуже зручно відвідувати заняття комплексно в будь-який з наших шкіл за кількома напрямками відразу. Ми складемо Вам зручний розклад для всієї Вашої родини. Крім того, Вам не потрібно буде витрачати час і сили на відвідування різних шкіл і студій Києва.

Приходьте вчитися в «Монтессорі центр»!

Перелік послуг

Додаткові послуги

  • Оренда саксофона — 50 грн. на годину.
  • Зйомка відеокліпів — від 4000 грн.
  • Запис фонограми в студії звукозапису — від 700 грн.
  • Фотосесії дітей і всієї сім’ї — від 700 грн.