(044) 364-59-38ще
ukruen
меню

Відгуки про «МОНТЕССОРІ ЦЕНТР»

ОСТАННІ НОВИНИ

No posts available

Любомир і Ярослава Малиновські
13.12.2018

Щиро дякуємо адміністрації Школи "Монтессорі центр" за цікаві уроки. Діти дуже задоволені, особливо уроками малювання. Ходили ми на танці в інші школи, але ваша найкраща! Діти дуже раді і малюванню, і танцям. Бажаємо вашому колективу натхнення, процвітання, примножуйте свої здобутки і розширюйтесь! Дякуємо!

Здоров`я Вам і щастя!

Світлана (мама Софії Марковської)
10.12.2018

Хочемо подякувати школі Монтесорі Центр за можливіть навчатися у таких чудових вчителів: вокалу - у Лілї та малювання - у Ані.
Вони знайшли індивідуальний підхід до моєї дочки Софії та допомогли розкрити її приховані таланти.
Меньше ніж за рік навчання дочка змогла виконувати складні естрадні композиції та змогла намалювати картину, якою захоплюються всі наші гості. Особливо дитині зараз подобається уроки вокалу та можливість виступати на сцені з сольними номерами.
Дякую!

Леся (мамы Анны Сагун)
08.12.2018

С удовольствием занимаемся уже больше двух лет. Начинали с раннего музыкального развития, со временем добавили рисование, затем освоили лепку. Дождались, когда можно будет играть на пианино и с удовольствием осваиваем эту сложную науку уже в паре с дочерью. Но на этом она конечно же не остановилась, попробовала себя в вокале, в игре на гитаре, в танцах и даже выжигании.
Благодаря талантливым педагогам ребенок просит всё время что-то новое, к сожалению на всё не хватает времени. За время обучения у Анны Задковой дочь завоевала много медалей и два кубка за свои работы. На последнем Всеукраинском конкурсе получила 3 медали, 2 из которых 1 место.
Уже принимала участие в вокальных концертах и готовит композицию на пианино с прекрасным преподавателем Екатериной Чалой.
И всё это мы научились делать в свои 5 лет. Огромная благодарность Вам за труд.

В "Монтессори" всегда нам рады и всегда прислушиваются к нашим просьбам и идут навстречу.

Бабушка Даши Тесленко
07.12.2018

Спасибо огромное, что есть такой центр "Монтессори" где дети с удовольствием занимаются своими любимыми увлечениями. Отдельное спасибо Анечке, педагогу живописи, за её умение вести интересно занятия, за её профессионализм и коммуникабельность.

Желаем Вам процветать и расширяться!

Богдан Корнієнко
06.12.2018

"Що стосується викладання Катя показала себе з найкращої сторони. Вона знає як мотивувати студента і розуміє, що саме треба вчити саме зараз. Не слідкуючи визначиній “програмі” Катя швидко створює окрему програму для кожного свого студента. Таким самим роблячи подачу матеріалу максимально ефективним.

Заняття з Катериною - одна з най-швидкоплинних речей, що може бути. Всі уроки на стільки цікаві, що інколи забуваєш про все.

Її жвавливість і повнота енергії запалює. Любов цього викладача до музики і свого діла настільки надихає, що під час занять музика сама грається. А після занять мотивує робити домашні завдання.

Вибір хорошого викладача для мене є дуже важливим. Будучі прискіпливим до викладачів, Катя є єдиною хто перевершила всі мої очікування. Всі нові спроби занять з іншими викладачами були невдалі. Рівного Каті викладача знайти дуже складно (не впевнений що в моєму випадку це
взагалі можливо).

Незважаючи на всі переваги, слід пам’ятати, що Катя змусить тяжко працювати будь-кого. В результаті: виходити мокрим з кабінету стандартна річ. Хоча це можна порівняти з болями в мускулах після хорошого тренування на спортивному майданчику.

Особисто я насолоджувався всіми заняттями і з нетерпінням чекаю можливості попрацювати з Катьою ще.

P.S. Враховуючи перспективи публікації дозволяється цензура 🙂

P.P.S Викласти думки на папір доволі складна штука. Тому, підсумуючи, хотів би, щоб ви знали, що ви для мене найкращий викладач :)"

Мама Андрушко Богдана
01.12.2018

Очень хорошая школа, приятная атмосфера. Спасибо Анечке за прекрасные уроки. Занимаемся на ударных инструментах. Хочу отметить высокий профессионализм нашего педагога. Приходим на занятия с огромным удовольствием. Спасибо большое за тепло и понимание.

Юлия (мама Арины Хайтуловой)
01.12.2018

Занимаемся по курсу фортепиано у Снежаны Мамчич.

Спасибо "Монтессори Центру" за прекрасного и талантливого педагога! Очень внимательное отношение к желаниям ребенка и пожеланиям родителей.

Ребенок с удовольствием ждет встречи с педагогом. Снежана позитивно влияет на ребенка, ощущение, что мы уже долго занимаемся, а всего лишь несколько месяцев.

Желаем успехов творческих и трудовых Снежане. А также коллективу "Монтессори Центра" 🙂

P.S. Наши первые шаги в музыке зародились именно в вашем Центре ещё 4 года назад. Рады что вы выросли в такую большую Школу. А также рады, что вернулись к вам снова 🙂

Мама Альбіни Бурлаки
29.11.2018

Висловлюю подяку колективу Міжнародної школи мистецтв "Монтесорі Центр" за виявлення та розвиток талантів дитини, за уважність та індивідуальний підхід до кожного, за організацію учбового процесу з урахуванням побажань батьків та учнів. Вдячна за достойний підбір вчителів директорові Росенко Ганні. Кожна дитина талановита, головне - розгледіти цей талант та простимулювати його розвиток - з чим МШМ "Монтессорі Центр" з успіхом справляється!
Успіхів Вам і нам!

Задирака Елена (мама Реутовой Лады)
23.11.2018

Дочка ходит на рисование к Кате, очень нравится. Преподаватель внимательна к детям и приятна в общении, а в результате получаются прекрасные картины.

С танцами пока не определились, так как детки, в основном младшего возраста, и моей дочери немного скучновато.

Но выбор занятий тут довольно большой и продолжаем присматриваться, что еще заинтересует.

папа Талько А.
20.11.2018

Мы ходим в школу "Монтессори центр" на танцы. Ребёнку нравится как проходят занятия, идёт с удовольствием и желанием. Преподаватель Ольга внимательная, быстро находит подход к детям. Помещение небольшое, но уютное. Из минусов - нет раздевалки для детей, кто занимается танцами (переодеваются в коридоре). Общее впечатление по 5-бальной шкале - твёрдое "4". Коллектив занимается очень нужным и полезным делом. Спасибо!

Мама Коли
20.11.2018

Спасибо нашей Олечке Кривцовой! Замечательный тренер, прекрасный подход к ребёнку. Сын с нетерпением ждёт танцев. Каждый день, после сада, спрашивает "Мы идём на танцы?" Оля больше чем тренер, она друг для наших детей.

Няня Лариса (Букшин Міша та Уляна)
20.11.2018

Дуже вдячні школі "Монтессорі Центр" за їх прекрасну професійну роботу. В школі прекрасна, комфортна, душевна атмосфера, яка так подобається нашим дітям. Заняття проходять на належному рівні з дотриманням всіх методичних, санітарних вимог, що є дуже і дуже важливо в роботі з дітьми, які з великим задоволенням поспішають в школу. Велика вам подяка за вашу турботу і величезну любов до дітей. Терпіння, творчих успіхів, невичерпної енергії вам, шановні вчителі!

Мама Жени
18.11.2018

Хочу выразить благодарность преподавателю танцев - Ольге. Умеет найти подход к моему ребёнку. Благодаря ей, ребёнок ходит с удовольствием на танцы.

Валерія Григорчук
15.11.2018

Дуже хороша школа, де можна розкрити свої таланти. Я вдячна "Монтессорі центру" за прекрасних вчителів та вміння добре викладати. Мені дуже подобається вчитися у школі, де можна дізнатися багато нового. Дякую!

Мордачова Ольга
07.11.2018

Займаємося в школі з дочкою.
Я вчуся грати на піаніно. Дуже задоволена, за кілька місяців навчилась грати дуже гарні композиції, чудовий вчитель, я надзвичайноо задоволена результатом.
Донька спішить на заняття по піаніно, вокалу, барабани, після кожного заняття виходить задоволена, з бажанням вчитись далі.
Дуже любить ходити на малювання. Каже, що там класний вчитель і класні діти:)
Дякуємо Вам за те, що здійснюєте наші мрії:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >

ЯКЩО ВИ БАЖАЕТЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК – СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ

X